Back a Month
October 2017

Next Month
Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
9:00 am Sunday 30 & Over Fog vs Delta Geezers
10:00 am Sunday 30 & Over Roller Haven Bandits vs Brides Maids
2:00 pm Indoor Youth Soccer Sign-up 2-6pm
4:50 pm Co-ed Adult Mixed Galaxy vs Delta United
5:40 pm Co-ed Adult Mixed Club Ca vs Pupusas 2
6:30 pm Adult Open Celtic 2017 vs Fc Bombazos
7:20 pm Adult Open Heavy Weights vs Los Illegales
8:10 pm Adult Open Club Ca vs Chapecoense Fc
3:00 pm Stick And Puck All Ages 1 1/2 Hrs
4:30 pm I Play Volleyball
8:00 pm Monday Night Copper Cant Stop vs Just Shoot It
3:00 pm Stick And Puck All Ages 2 Hrs
5:00 pm 10u Jets vs Sharks
6:15 pm 13u Blue Team vs Grey Team
8:00 pm Tuesday Silver Marvins Room vs Ryan And Friends
3:00 pm Stick And Puck All Ages 1 1/2 Hrs
4:30 pm I Play Volleyball
6:00 pm Indoor Youth Soccer Sign-up 6-8pm
7:00 pm Soccer Practice
8:00 pm Pick-up Soccer $10 2 Hrs
3:00 pm Stick And Puck All Ages 4 Hrs
6:59 pm Thursday Bronze Playoffs vs Playoffs
7:00 pm Thursday Bronze Puck-ups vs Iron Man
8:00 pm Thursday Bronze Rogue Squadron vs Bender Selects
9:14 pm Thursday Bronze Championship Game vs Championship Game
9:15 pm Thursday Bronze Puck-ups vs Bender Selects
3:00 pm Stick And Puck All Ages 2 Hrs
5:00 pm 6u Hockey
1:00 pm Nolan 10 Person Nerf War Deposit Pd
1:00 pm Richie 10 Nerf War Cages Deposit Pd
9:00 am Sunday 30 & Over Roller Haven Bandits vs Fog
10:00 am Sunday 30 & Over Delta Geezers vs Brides Maids
2:00 pm Indoor Youth Soccer Sign-up 2-6pm
2:00 pm Nicole Johnson 10 Bubble Soccer Pack
4:50 pm Co-ed Adult Mixed Pupusas 2 vs Galaxy
5:40 pm Co-ed Adult Mixed Club Ca vs Delta United
6:30 pm Adult Open Celtic 2017 vs Heavy Weights
7:20 pm Adult Open Los Illegales vs Club Ca
8:10 pm Adult Open Chapecoense Fc vs Fc Bombazos
3:00 pm Stick And Puck All Ages 1 1/2 Hrs
4:30 pm I Play Volleyball
8:00 pm Monday Night Copper Just Shoot It vs Cant Stop
10 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 2 Hrs
5:00 pm 10u Jets vs Sharks
6:15 pm 13u Grey Team vs Blue Team
8:00 pm Tuesday Silver Ryan And Friends vs Marvins Room
11 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 1 1/2 Hrs
4:30 pm I Play Volleyball
6:00 pm Indoor Youth Soccer Sign-up 6-8pm
6:00 pm Delta Force
12 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 4 Hrs
6:59 pm Thursday Bronze New Season Starts vs New Season Starts
7:00 pm Thursday Bronze 2017/18 Puck-ups vs Iron Man
8:00 pm Thursday Bronze 2017/18 Outlaws vs Penguins
9:00 pm Thursday Bronze 2017/18 R P A Security vs Rogue Squadron
10:00 pm Thursday Bronze 2017/18 Warriors vs Bender Selects
13 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 2 Hrs
5:00 pm 6u Hockey
7:30 pm Hockey Iron Man Tournament
14 
3:00 pm Bubble Soccer 10 Pk Deposit Pd
5:00 pm Marayahma 20 Skater Pd Deposit
15 
9:00 am Sunday 30 & Over Fog vs Brides Maids
10:00 am Sunday 30 & Over Delta Geezers vs Roller Haven Bandits
12:30 pm Julianna 10 Skater Pack Deposit Paid
2:00 pm Indoor Youth Soccer Sign-up 2-6pm
4:50 pm Co-ed Adult Mixed Delta United vs Pupusas 2
5:40 pm Co-ed Adult Mixed Galaxy vs Club Ca
6:29 pm Adult Open Gold Playoffs vs Gold Playoffs
6:30 pm Adult Open Celtic 2017 vs Club Ca
7:19 pm Adult Open Silver Playoffs vs Silver Playoffs
7:20 pm Adult Open Heavy Weights vs Fc Bombazos
8:09 pm Adult Open Gold Championship vs Gold Championship
8:10 pm Adult Open Club Ca vs Chapecoense Fc
8:59 pm Adult Open Silver Championship vs Silver Championship
9:00 pm Adult Open Heavy Weights vs Los Illegales
16 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 1 1/2 Hrs
4:30 pm I Play Volleyball
8:00 pm Monday Night Copper Cant Stop vs Just Shoot It
17 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 2 Hrs
5:00 pm 10u Sharks vs Jets
6:15 pm 13u Blue Team vs Grey Team
8:00 pm Tuesday Silver Ryan And Friends vs Marvins Room
18 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 1 1/2 Hrs
4:30 pm I Play Volleyball
6:00 pm Indoor Youth Soccer Sign-up 6-8pm
8:00 pm Soccer Practice Pd Part Deposit
8:00 pm Pick-up Soccer $10 2 Hrs
19 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 4 Hrs
7:00 pm Thursday Bronze 2017/18 Puck-ups vs Bender Selects
8:00 pm Thursday Bronze 2017/18 Iron Man vs Warriors
9:00 pm Thursday Bronze 2017/18 Rogue Squadron vs Outlaws
10:00 pm Thursday Bronze 2017/18 Penguins vs R P A Security
20 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 2 Hrs
5:00 pm 6u Hockey
6:00 pm 20 Bubble Soccer Pack
21 
5:00 pm Frost Bite Soccer Skating Party
22 
9:00 am Sunday 30 & Over Brides Maids vs Roller Haven Bandits
10:00 am Sunday 30 & Over Fog vs Delta Geezers
2:00 pm Indoor Youth Soccer Sign-up 2-6pm
4:49 pm Co-ed Adult Mixed Playoffs vs Playoffs
4:50 pm Co-ed Adult Mixed Delta United vs Club Ca
5:40 pm Co-ed Adult Mixed Galaxy vs Pupusas 2
6:29 pm Co-ed Adult Mixed Championship Game vs Championship Game
6:30 pm Co-ed Adult Mixed Winner Of Seed 2 Vs Seed 3 vs Winner Seed 1 Vs Seed 4
23 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 1 1/2 Hrs
4:30 pm I Play Volleyball
24 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 2 Hrs
6:15 pm 13u Grey Team vs Blue Team
8:00 pm Tuesday Silver Ryan And Friends vs Marvins Room
25 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 1 1/2 Hrs
4:30 pm I Play Volleyball
6:00 pm Indoor Youth Soccer Sign-up 6-8pm
8:00 pm Pick-up Soccer $10 2 Hrs
26 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 4 Hrs
7:00 pm Thursday Bronze 2017/18 Warriors vs Rogue Squadron
8:00 pm Thursday Bronze 2017/18 Penguins vs Bender Selects
9:00 pm Thursday Bronze 2017/18 R P A Security vs Iron Man
10:00 pm Thursday Bronze 2017/18 Puck-ups vs Outlaws
27 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 2 Hrs
5:00 pm 6u Hockey
28 
7:00 am Undead Bettys
29 
9:00 am Sunday 30 & Over Delta Geezers vs Brides Maids
10:00 am Sunday 30 & Over Fog vs Roller Haven Bandits
11:00 am Oliver 10 Person Nerf War Deposit Pd
11:00 am Jack 10pk Nerf War Deposit Pd
1:00 pm Alexander Flyte 20 Person Nerf War Deposit Pd
2:00 pm Indoor Youth Soccer Sign-up 2-6pm
30 
3:00 pm Stick And Puck All Ages 1 1/2 Hrs
4:30 pm I Play Volleyball
8:00 pm Monday Night Copper Cant Stop vs Just Shoot It
31 
3:00 pm Closed Halloween Night
6:14 pm 13u No Hockey Games vs Halloween Night
8:00 pm Tuesday Silver Marvins Room vs Ryan And Friends